• Pappkastide tootja

Lainepapist pappkarbid on mitmekihilised.

Siinkohal seletame lahti mitmekihilsed saavad olla pappkastid ning kuidas nad erinevad.


Lainepapp saab olla mitmekihiline.

Kasutusel on neli lainekihi varianti:

  • Ühekihiline - keskmine lainekiht ja üks väliskiht on liimitud kokku, müüakse peamiselt rullidena ning kasutatakse erimõõtmetega toodete pakendamiseks.

  • Kahekihiline - keskel on üks lainepapi kiht ning mõlemalt poolt liimitud lainekiht. Laialt levinud pappkarbide ja pappkastide valmistamisel

  • Kolmekihiline - keskel on kaks lainekihi, nende vahel ning mõlemal pool äärtes on üks lainekiht. Kolmekihiline lainepapp on kasutusel tugevamate pakendite tootmisel, sobib hästi toodetele, mis peavad olema turvaliselt pakendatud.

  • Neljakihiline - keskel on kolm lainekihti, nende vahel kaks lainekihti ning väljas kaks lainekihti. Tugev ja vastupidav lainepapi kiht.

Soovite leida teie tootele sobiva pappkarbi või pappkasti? Valige sobiv pakendi tüüp fefco kataloogist ja võtke meiega otse ühendust: info@lainepapp.ee +372 5810 1979 või täitke päring meie kodulehel.

#lainepapp #pappkastid #pappkarbid #pappkast #pappkarp #pappkastidemüük #pakkematerjalid #pakend #pakendid #lainepapitüübid

62 views0 comments

Gisanera OÜ

reg kood: 12480850

KMKR no: EE101900151

EVUL pappkastid lainepapp pappkarp pappk
lainepapp pappkastid pappkarbid inforegi

Lühidalt meist:

Pappkastid ja pappkarbid - kohalikult tootjalt. Kasutame kvaliteetset lainepappi. Oleme kohusetundlikud ja koostööaldid.

Lainepapp avaleht
Pappkastid ja fefco kataloog
Lainepapp teenused
Lainepapp uudised
Gisanera OÜ-st
Kontaktid